SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Etuier 5784271
nr 578 4271
Etuier
2 st + Kopp Silver tidigt 1900-tal & 3 st servettringar ostämplade
Kondition: en dosa graverad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 april 2009
kl 17:46:10
700 kr
950 kr
900 kr